Služby v ponuke

rehabilitačné pomôcky na sedenie

  • pieskovanie tepovanie
  • pieskovanie tepovanie
  • pieskovanie tepovanie
  • pieskovanie tepovanie

SLUŽBY

Pri pieskovaní záleží predovšetkým na rýchlosti, ktorou sú častice abrazíva hodené voči otryskávanému predmetu. Tvrdšie drevo vyčistí len jemnejšie, zatiaľ čo mäkké časti intenzívnejšie obrúsi.

Tryskanie - pieskovanie je efektívnym postupom, ktorý je schopný vrátiť drevu pôvodnú podobu. Na tento materiál pôsobí celý rad vonkajších vplyvov, ktoré pôvodný vzhľad môžu významne narušiť. Obnoviť ho je možné práve pomocou pieskovania.

Jedlú sódu čiže sódu bicarbona máme všetci doma v rôznych podobách a takmer denne je nám k ruke. Niektoré možnosti jej využitia vás ale možno prekvapí. Ako využiť jedlú sódu pri pieskovaní a aké sú jej najväčšie prednosti?

Pod pojmom mokré čistenie rozumieme extrakčné metódu čistenia čalúnenia alebo kobercovJedná sa o čistenie mokrou formou, kedy je čistiaci roztok pod tlakom vpravený hlboko do vlákna čisteného materiálu, nečistota je rozpustená a následne vysávaná do zbernej nádoby.

Ozónové čistenie je bezpečný a ekologický spôsob  dezinfekcie interiéru  a  klimatizačného systému  každého typu osobného a dodávkového automobilu alebo aj vesmírnej stanice a jadrovej ponorky.

Naša upratovacia firma vám ponúka ručné umývanie interiéru osobných a nákladných áut. Nechajte si vyčistiť interiér svojho auta profesionálov a zkvalitnite tak svoje cestovanie. Vyčistením interiéru auta dosiahnete nie len pekný vzhľad, ale hlavne hygienicky čisté prostredie vášho cestovania.

Podkategórie

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

  created by: Marek Sarvas - výroba stránok